Inteligentní bydlení

Easy Home Motto

Hlavní motto projektu je obsaženo již v jeho názvu „easy home“ – domov, kde je příjemné a snadné žít a trávit svůj čas.

Celý projekt je vzhledem ke svému rozsahu rozdělen do několika etap, které budou postupně realizovány v letošním a příštím roce.

JAKÁ JE FILOZOFIE CELÉHO PROJEKTU?

Projekt se primárně orientuje na rezidenční sektor nadstandardních a luxusních bytů s vyšší přidanou hodnotou. Za jeho vznikem stojí neuspokojené požadavky a potřeby některých investorských a developerských společností v oblasti rezidenční bytové výstavby bytů v cenové kategorii od 60.000,- Kč/m2 podlahové plochy výše. Aktuální poptávka v této kategorii stále převyšuje nabídku, resp. poptávající klientela nenachází v daném cenovém pásmu adekvátní nabídku.

Projekt „easy home” poprvé v České republice nabízí investorům ucelený a komerčně zajímavý model rezidenčního inteligentního bydlení jak pro českou, tak zahraniční klientelu. Díky své modulární filozofii dokáže nabídnout své služby i v tzv. střední cenové kategorii bytů. Projekt využívá všech předností metody Flexibilního developmentu se zohledněním konkrétních specifik výstavby u rezidenčního bydlení.

Inteligentní bydlení - foto 1 Inteligentní bydlení - foto 2 Inteligentní bydlení - foto 3 Inteligentní bydlení - foto 4 Inteligentní bydlení - foto 5 Inteligentní bydlení - foto 6 Inteligentní bydlení - foto 7 Inteligentní bydlení - foto 8 Inteligentní bydlení - foto 9

V ČEM SPOČÍVÁ JEDINEČNOST PROJEKTU?

Projekt se snaží reflektovat všechny požadavky budoucích uživatelů takového stylu bydlení, neomezuje se pouze na nejmodernější technologie jako je tomu u jiných obdobných projektů, ale nabízí komplexní řešení moderního stylu bydlení – od základního architektonického návrhu přes řešení vnitřního klimatu, denního a umělého osvětlení, akustiky až po technické rozvody s centrálním řídícím systémem.

"Elita tvoří pro elitu" - pro realizaci tohoto úkolu byli vybráni přední evropští výrobci a dodavatelé, kteří dostali možnost využít své nejlepší firemní know-how.

Konečný verdikt, zda bylo společné úsilí vynaloženo správně, řeknou až budoucí uživatelé nového stylu moderního bydlení.

Více o projektu inteligentního bydlení na stránkách www.inteligentnibydleni.cz