Deprecated: Non-static method Article::openArticleFromUrl() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /www/sites/9/site18019/public_html/resources/visitor-resource.php on line 637
STARCON - flexibilní development, development a masterplanning staveb, project management
14.12.2006

Slavnostní otevření vzorového inteligentního bytu

Jedním z důležitých milníků na cestě k završení úvodní fáze projektu inteligentního bydlení EASY HOME bylo oficiální představení vzorového bytu odborné veřejnosti a zástupcům médií.

Ačkoli již delší dobu byla na našich stránkách www.inteligentnibydleni.cz k dispozici virtuální prohlídka bytu, všichni netrpělivě očekávali, jak bude vypadat reálné bydlení budoucnosti.

Při otevírání byly přítomni kromě všech partnerů podílejících se na projektu inteligentního bydlení také zástupci společnosti STARCON, která je duchovním otcem celého projektu. V průběhu dne proběhla řada tří po sobě jdoucích prezentací, které zúčastněným novinářům, zástupcům developerů a dalším hostům představily průběh výstavby a její základní principy.

Asi by bylo zbytečné hovořit o všech „lákadlech“, které toto bydlení skýtá. Podle očekávání vzbudilo největší zájem představení naprosto nového způsobu ovládání celého bytu pomocí běžného PDA, které bourá zažité mýty o „komplikovanosti a nesrozumitelnosti“ inteligentních ovladačů pro běžného uživatele. V následujícím roce bude vzorový byt sloužit k setkávání zástupců médií, architektů, developerů, investorů apod.

Pro všechny zájemce je v tiskovém centru webových stránek www.inteligetnibydleni.cz uložena tisková zpráva o projektu a fotografie vzorového bytu. V případě zájmu o zaslání CD s uvedenými materiály nás kontaktujte na info@easyhome.cz.


Přílohy ke článku