Deprecated: Non-static method Article::openArticleFromUrl() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /www/sites/9/site18019/public_html/resources/visitor-resource.php on line 637
STARCON - flexibilní development, development a masterplanning staveb, project management
16.01.2007

Projekt EASYHOME představen v televizi

V sobotu 13.ledna a následně ve dvou reprízách odvysílala stanice Televize 24CZ záznam z diskusní setkání na téma „Pražské centrum a nadstandardní bydlení“.

Setkání proběhlo v hotelu Adria na Václavském náměstí v Praze v rámci pravidelného cyklu pořádaného časopisem Stavební fórum. V diskuzích vystoupili zástupci předních developerským a realitních společností Karlín Real Estate Group, SATPO, Professionals a Central Park Praha. Mezi přítomnými byly také zástupci tisku a finančních a stavebních společností.

Celou diskusi moderoval ředitel společnosti Karlín Real Estate Group, pan Milorad Miškovič, který také představil všem přítomným nové směry budoucího urbanistického rozvoje městských částí Karlín a Libeň podle představ developera, který ma zasebou čerstvou zkušenost s rezidenčním projektem RIVER DIAMOND na Rohanském nábřeží.
Za společnost STARCON vystoupil jednatel společnosti Dušan Přikryl, který přítomným posluchačům prezentoval přednosti projektu inteligentního bydlení EASY HOME a jeho možnosti využití v pražských projektech nadstandardního rezidenčního bydlení.
Jednatel společnosti SATPO, která se orientuje převážně na nadstandardní bytové projekty, seznámil posluchače s aktuálně připravovaným projektem SACRE COEUR a své vstupy doplňoval osobními zkušenostmi požadavky náročné klientely na kvalitu bydlení.
Tomáš Duda z realitní společnosti Professionals nastínil možná rizika při návratnosti investic vložených do nadstandardních bytových projektů, zejména ve vztahu ke odlišnému chování potencionálních kupců a jejich očekávání v kvalitě nabízeného bydlení.
Diskusní setkání uzavřel zástupce marketingu ze společnosti Central Park Praha, který přestavil marketingovou koncepci nově vznikajícího projektu s 550 luxusními byty v oblasti parku Parukářka nacházejícho se na rozhraní Vinohrad a Žižkova.