Deprecated: Non-static method Article::openArticleFromUrl() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /www/sites/9/site18019/public_html/resources/visitor-resource.php on line 637
STARCON - flexibilní development, development a masterplanning staveb, project management
01.02.2006

Zahájení projektu inteligentního bydlení

Začátkem letošního roku bylo učiněno strategické rozhodnutí společnosti STARCON o přípravě projektu inteligentního bydlení určeného pro náročnou českou a zahraniční klientelu.

Projekt, který dostal název EASY HOME, se bude podstatně odlišovat od jiných projektů s tímto zaměřením, které byly dosud v České republice představeny. Jeho hlavním cílem je skloubit požadavky na nejvyšší technickou úroveň a kvalitu vybavení s mírou únosnosti finančních nákladů a vkusem vybrané skupiny budoucích uživatelů. Projekt akceptuje současný trend poptávky po stylu bydlení ve viladomech, příp. ve větších rezidenčních objektech.

Ke spolupráci na projektu budou přizváni přední evropští výrobci, špičkoví odborníci a designéři. Vzhledem k rozsahu a velikosti bude tento projekt rozdělen do několika časových etap v rozmezí letošního a příštího roku. Projekt EASY HOME bude provázet široká mediální kampaň jak v odborných titulech, tak na vlastních internetových stránkách www.easyhome.cz. Pro účely projektu bude také vybudován vzorový rezidenční byt s kompletním technickým a interiérovým vybavením.

Přílohy ke článku