Deprecated: Non-static method Article::openArticleFromUrl() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /www/sites/9/site18019/public_html/resources/visitor-resource.php on line 637
STARCON - flexibilní development, development a masterplanning staveb, project management
14.09.2005

Slavnostní otevření nového závodu Fibertex ČR

Spolupráce s dánskou společností Fibertex A/S při realizaci její první velké investiční akce v regionu střední a východní Evropy vyvrcholila slavnostním otevřením nového výrobního závodu na výrobu netkaných textilií v průmyslové zóně ve východočeských Svitavách.

Společnost STARCON zde zajišťovala generální dodávku celé stavby včetně projektové přípravy a kontroly finančních výdajů (project & cost management).

Poprvé v České republice byla v praxi úspěšně ověřena metoda tzv. Flexibilního developmentu. Zástupci majoritního vlastníka společnosti Fibertex, průmyslového holdingu SCHOUW & Co, vyjádřili maximální spokojenost s kvalitou celé stavby, a to při velmi krátkých termínech výstavby.

Společnost STARCON bude pro Fibertex nadále zajišťovat služby v oblasti facility managementu a poradenství při instalaci nové výrobní technologie.