Deprecated: Non-static method Article::openArticleFromUrl() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /www/sites/9/site18019/public_html/resources/visitor-resource.php on line 637
STARCON - flexibilní development, development a masterplanning staveb, project management
19.09.2006

Nejlepší z Realit – Best of Realty 2006

S radostí můžeme oznámit, že náš projekt výstavby průmyslového areálu Fibertex CZ byl oficiálně nominován do prestižní soutěže Nejlepší z Realit – Best of Realty 2006.

V této soutěži jsou oceňovány projekty, které významným způsobem reprezentují úspěchy a schopnosti architektů, stavitelů, projektantů a developerů. Odborná porota vybrala tento projekt do kategorie Zvláštní cena poroty za mimořádný přínos v oblasti českých realit. Důvodem byl zejména inovativní způsob řízení a organizace celé investiční akce, při kterém byla poprvé v České republice použita nová metoda tzv. Flexibilního developmentu. Nominace developerského projektu Fibertex CZ do soutěže znamená ocenění práce nejenom celé naší společnosti, ale také všech našich partnerů, kteří se na realizaci podíleli. Slavnostní vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií proběhne 9. listopadu 2006 v Kongresovém centru Praha.

Další informace o průběhu soutěže naleznete na stránkách www.bestofrealty.cz